• 0212 283 79 02 - 03
  • info@ametist.com.tr
Hypoxi Nedir

Alessandro

Alessandro

Mükemmel Kirpikler & Kaşlar

Gözler ruhun aynasıdır. Derinimizdeki cevheri saf ve temiz şekilde dışa saçar.

Çoğu zaman gözler kelimelerden daha çok şey söyler. Genelde onların naklettikleri mesajlar kapsamlı ve direk konuya odaklıdır.

Büyük ışıldayan gözlerin şuuraltı yaymış olduğu ışınları kontrol edemeyiz.

Kabul edilmiş bir gerçektir ki örneğin gözler bir arkadaş seçmekte ana kriterdir. Güçlü bir izlenim bırakan gözler bireyin genel güzelliğini temsil eder. Başka bir deyişle güzel gözlü bir insan özellikle çok çekici gözükür.gözler en derin hislerimizi dışa yansıtır.

Gözler içimizdeki isleri,gücü,kararsızlığı,mutluluğu,mutsuzluğu dışa çıkartır.Diğer yandan çok zeki ve baştan çıkarıcı olabilirler. Geniş yuvarlak gözler değişmez şekilde sevimliliği ifade ederler.Bir kişi veya bir hayvan geniş yuvarlak gözlerle bize baktığında biz içgüdüsel olarak onları sevecen ve çekici buluruz,ve onları koruma ve önemseme hissine kapılırız.Diğer tarafta büyük eğri gözler genelde çok seksi kabul edilirler.

Onların genelde gizemli bir görünümü vardır ve bireyin erotik çekiciliğini güçlendirir. Genelde şu cümle kullanılır “Gözlerin Yıldızlar Gibi Parlıyor”. Gözlerimiz kirpiklerimizle çerçevelenmiştir. Doğuştan bir şahsın nasıl donatılmış olduğuna da bağlıdır.Aşağı yukarı kusursuz bir güzellik yelpazesi oluştururlar.

Yüzü çekici gösteren diğer bir özellikte bir çift güzel kaştır. Biçimli bir yüzün anahtarıdırlar.

Gözleri ve bütün yüzü en güzel şekilde ortaya çıkarırlar.Dahası büyük kaşlar gözleri daha büyük gösterir ve yüzü daha simetrik yapar. Güvenilir ortağınız Alessandro yıldızlarınızın önemini belirtmekte sizleri müptela edebilir. Kirpik uzatma ve kaş biçimlendirmede hakkındaki her şeyi öğretir.En son güzellik trendlerini,kar getiren ve müşteri sadakatini oluştururlar.