• 0212 283 79 02 - 03
  • info@ametist.com.tr

BABOR FACE DESIGN COLLECTION

Hypoxi Dermology ile sıkı bir cilt

Hypoxi Dermology Uluslararası makyaj sanatçısı Peter Schmidinger işbirliği ve katkıları ile BABOR’ dan olağanüstü bir makyaj serisi. Bu özel koleksiyon iki bileşenden yaratıldı. Peter Schmidinger’ in özellikle evde kolay kullanım için geliştirdiği Yenilikçi Uygulama Tekniği ve yalnızca güzelliği sağlamakla kalmayıp aynı zamanda cildi besleyip özen gösteren Devrimsel Makyaj Koleksiyonu.Geliştirilmiş aktif madde Lifting kompleks ile tamamen doğal iç eriklerden üretilen yeni FACE DESIGN COLLECTION, profesyonel Babor uzmanlarının uzun yıllara dayanan deneyimleri ile herkes için geliştirdi. Evinizde de uygulayarak gün içinde ve gün sonunda BABOR ile çok daha güzel görünmeye devam edin.

Öncelikle Şekil – Ardından Renk

Makyaj sanatçısı Peter Schmidinger mesleki kariyeri boyunca binlerce güzel kadın ve top modelle fotoğraf çekimleri ve sahne show‘ larında birlikte çalıştı.

Yarattığı üç kolay adımı kullanarak dengeli bir makyaj uygulamak için altın bir kural geliştirdi. En önemli kural; şekil – ardından renk! Başlangıçta yüzün şekli ne bağlı olarak güçlü ve yumuşak kontürler yapılır. Yeni BABOR FACE DESIGN CONCEPT’te mükemmel makyaj için üç adım takip edilir.

  • 1. Adım = Aydınlatma
  • 2. Adım = Renklendirme
  • 3. Adım = Kaşlar

Hedef, renklerin yalnızca küçük bir miktarını kullanarak gün boyunca bakımlı kalmak.