• 0212 283 79 02 - 03
  • info@ametist.com.tr
Hypoxi Nedir

Babor Ganic

Hypoxi Dermology ile sıkı bir cilt

Doğal formülleri ve üretim teknolojisi ile 50 yıllık deneyime sahip BABOR Profesyonel Cilt Bakım Ürünleri, yeni geliştirdiği BABOR GANIC ürün serisi ile dünya kozmetik sektöründe çıtayı biraz daha yükseltti. BABOR, denetimli organik tarımdan elde edilen etkinliği kanıtlanmış Alp bitkisel aktiflerine sahip sertifikalı organik özel bir cilt bakım serisi yarattı.

Günümüzde yaşanan olumsuz çevresel faktörler (uv ışınları, hava kirliliği, iklimsel etkileşimler), bireysel hayat tarzının getirdiği yoğun stres, alkol ve sigara kullanımı, uyku düzeni, genetik faktörler ve hormonal değişiklikler cildinizi etkin biçimde bozmakta ve yaşlandırmakta. BABOR GANIC bakımı ise bu kadar olumsuz koşullar arasında adeta bir sihirli değnek gibi cildinizi uzun zaman tüm çevresel strese karşı korumaya ve ışıltısını geri kazanarak yansıtmasına yardımcı oluyor.

Yapay renklendirici, parfüm, hayvansal hammadde, petrol ürünü, parafin, peg, paraben, ışınlanmış ürün ve genetiği değiştirilmiş hammadde içermeyen organik BABOR GANIC ürünleri ile doğanın tüm gücünü ve enerjisini cildinizde hissedeceksiniz.