• 0212 283 79 02 - 03
 • info@ametist.com.tr
Hypoxi Nedir


Cilt Bakımı

Akneli ve yağlı ciltler için bakım


Bu tür ciltlerde, kirlerin ve sebum fazlasının gözenekleri kapatması sonucunda komedon(siyah nokta)denilen pürüzler oluşmaktadır.

Bu cilt pürüzleri düzenli olarak temizlenmelidir. Tıkalı gözenekler sık sık iltihaplanmaya ve bunun sonucu olarak sivilce ve akne oluşumuna yol açarlar. Bu tip ciltlerin bakımında başarılı olabilmek için,problemi kökünden ele almak gerekir. Problemli ciltlerin pure serisi ile sistamatik bakımı, sağlıklı ve normal bir cilde sahip olabilmek için yapılacak bakım ve müdahaleleri içerir.

Renk açıcı white effect bakım


Ciltteki istenmeyen renk değişikliklerini ve güneş çillerinin azalmasını sağlar. Mikroskobik küre şeklinde olan kabsüller içinde bulunan C vitamini sayesinde melanin oluşumunu kalıcı şekilde azaltır.

Ciltte kırışık ve pigment lekelerin oluşmasında,cildin vaktinden önce yaşlanmasında en büyük etken güneş ısınları ve serbest radikallerdir.White effect bu oluşumlara karşı etki sağlar.

Kırışıklıklara karşı Advanced bıogen bakım


Yorgun ve yıpranmış ciltlerin yenilenmesini sağlar.Advanced bıogen bakımı cilde enerji ve canlılık kazandırır.

 • Cilt metabolizmasını hızlandırır.
 • Hücre yenilenmesini uyarır.
 • Cildin yumuşak ve nemli olmasını sağlar.


 • Sellection ultimate bakım


  Ciltteki doğal yenilemeyi sağlar. İçeriğinde bulunan şampanya mayası cilt elastikiyetini kuvvetlendirir,kırışıklıları onarır.

  Saf , parıltılı şampanya cildiniz için en güzel armağandır.
  Cilt Bakımı