• 0212 283 79 02 - 03
  • info@ametist.com.tr
Hypoxi Nedir

Hypoxi Dermology

Hypoxi Dermology ile sıkı bir cilt

Pürüzsüz, sıkı ve düzgün bir cilde sahip olmak birçok kadının rüyasıdır. Hypoxi ile cilt elastikiyetinin kaybolmasına ve gevşek cilde SON…

Minimum çalışma


Hypoxi Dermology Hypoxi Dermology vücut hatlarını şekillendirirken aynı zamanda vücütta komple rahatlama sunan konforlu bir sistemdir. Hypoxi Dermology, ilgili her cilt bölgesinde elle yapılan bardak çekme masajına oranla 200 defa daha uzun süre etkili olur. Böylece 20 dakikalık bir bakım süresi içinde en yüksek etki derecesine ulaşır.

Hypoxi Dermology’nin etki şekli: Yüksek basınçtan düşük basınca değişim cildi hareketlendirir ve dokuya oksijen ve besin maddesleri yüklü kanı pompalar. Cilt bu çalışma şekline, güçlenerek ve sıkılaşarak uyum sağlar. Toksik maddeler atılır, cilt elastikiyet kazanır, metabolizma hızlanır ve yağ dokusu aktivite kazanır.

2 Aşamada HYPOXİ Etkisi

1. Aşamada hafif bir yüksek basınç,önce vücut sıvısı ile birlikte hücre ve metabolizma artıklarını ciltten ve yağ dokusundan dışarı atar.
2. Aşamada düşük basınç,taze kanı,oksijeni ve besleyici maddeleri doku içine çeker.Bu işlem tüm terapi süresince tekrarlanır.