• 0212 283 79 02 - 03
  • info@ametist.com.tr
Hypoxi Nedir


Ergoline'ı Seçmek İçin 8 Neden ?

Güçlü marka:

Ergoline dünya çapında bronzlaşma profesyonelleri ve kullanıcılar tarafından en fazla bilinen ve beğenilen solaryum cihaz markasıdır.

Kontrolden geçirilmiş güvenlik

Ergoline ile her zaman güvendesiniz. Çünkü ürünlerin hepsinde TÜV'ün (Alman Teknik Kontrol Kurumu) verdiği GS (Kontrol Edilmiş Güvenlik) işareti ve yasal olarak ön görülen CE işareti bulunmaktadır.

Cihazların bakımı için gerekli olan bütün ekipman parçalarına kolayca ulaşabilmekle birlikte, tüm cihazlar akıllı bir mikro-anahtar sistemiyle sigortalanmıştır. Arıza durumunda cihazın devresi otomatikman kapanmaktadır.

Güvenceli kalite

Cihazların üretiminde yalnızca yüksek kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Çağdaş üretim yöntemleri ve kalifiye elemanlar markanın titiz üretimini garantilemektedir. DIN ISO EN 9001'e uygun olarak verilen TÜV Sertifikası, Ergoline' ın kaliteye verdiği önemi belgelemekle birlikte, solaryum alanında ilk kez Ergoline markasına verilmiştir.

Kusursuz servis

Ergoline Solaryum Cihazları' nda herhangi bir teknik sorun gündeme geldiğinde, geniş servis ağımız ile tüm kullanıcılar İnanır Group güvencesindedir.

Yeni UV Teknolojileri

Ergoline geleceğin UV sistemleriyle dünya çapında birincidir. Bilgisayar tarafından hesaplanan ultra performance cam yanısıtıcıları ve filtre dilimleri gibi geleceğin Dynamic Power Teknolojisini, kişiye uygun IQ Teknolojisini, kişiye uygun bronzlaşma gibi gelişimlerle solaryum sektörünün trend yaratıcısıdır.

Geleceğin tasarımı

Ergoline solaryumları belirgin biçimleri, asil yüzeyi ve baş döndürücü ışıklandırmasıyla, hayranlık uyandıran bir tasarım sunmaktadır.

Örnek alınacak konfor:

Ergoline' ın ana uzmanlıklarından biri de örnek alınacak bir bronzlaşma konforunu sağlayan ergonomik tasarımıdır. Entegre yastıklı ve kesintisiz bronzlaşma için ayarlanabilen ayak yerleri ve ergonomik uzanma yerleri ile Ergoline diğer cihazlardan son derece farklı bir tasarıma sahiptir. Bronzlaşırken isteğe göre ısıyı ayarlama olanağı sunan Climatronic, Aqua Fresh ve Aroma seçenekleri ile bronzlaşmada serinleten ve güzel kokular saçan olağanüstü bir deneyim sunar.

Kolay ulaşılabilen işlevler

Temizliği son derece kolay cihazları ile stüdyo elemanlarının işini kolaylaştırmaktadır. Yeni, yüksek verimli Windows Mobile Software ile tüm Ergoline stüdyo sahipleri, kızılötesi kesişim noktaları ve PDA üzerinden, önemli bütün servis ve kullanım parametrelerine hızla ulaşılabilmektedir.

İleri teknoloji ve güvenlik donanımlarıyla solaryumda dünya lideri Ergoline...