• 0212 283 79 02 - 03
  • info@ametist.com.tr
Hypoxi Nedir

Hypox'i ile Bölgesel Zayıflama

VÜCUDUNU İSTEDİĞİ GİBİ YENİDEN TASARLAMAYI KİM İSTEMEZ,PEKİ BU KONUDA NE KADAR ETKİN SONUÇLAR YARATILABİLİR?

Çok az sayıda şanslı kişi, biraz sporsal etkinlik ve "normal" beslenme alışkanlıklarıyla güzel bir vücuda sahip olabilir. Peki problemli bölgelerden nasıl kurtuluruz? Bölgesel incelme günümüzde mümkün mü? Düzenli diyet ve bol sporla bunu gerçekleştirebilir miyiz?

Spor çoğunlukla yeterli değildir.


Çünkü problemli bölgeler,kişinin genetik yatkınlığı ile ilgilidir.Kadın veya erkek , insanların %80’i ,vücutlarının çeşitli bölgelerine inatla yerleşen yağlardan şikayetçidir. Ancak bununla mücadele çoğu zaman başarısız olur. Bu birikimler vücuttan devamlı diyet kürleri ve düzenli vücut egzersizleri ile atılamaz.

Problemli bölgelerin incelmesi için çıkış yolu yağların hedefli şekilde yakılmasıdır. Vücuttaki bütün enerji maddeleri - yağ da dahil – kan vasıtası ile taşınır. Vücut her zaman en çabuk kullanılabilecek yağı ilk önce kullanır ve bu da vücutta kan dolaşımının en iyi olduğu bölgelerde gerçekleşir.

Ancak problemli bölgelerimiz içerdiği yağ minderleri dolayısıyla maalesef iyi bir dolaşıma sahip değildir. Ve bu nedenle de ne kadar spor yaparsak yapalım yağ dokusunu azaltmakla büyük güçlük çeker ve çoğunlukla başarısız olur. Bölgesel incelme metodu olarak tanımlayabileceğimiz HYPOXI, kan dolaşımının zayıf olduğu problemli bölgelerde dolaşımı arttırır.

Yapılan egzersiz ile enerji ihtiyacı artan çizgili kasların, bu enerjiyi dolaşımın desteklendiği problemli bölgelerdeki yağ asitlerinden almasını sağlar.

HYPOXİ= TERAPİ VE EGZERSİZİ BİRLEŞTİREN HEDEFLİ VÜCUT ŞEKİLLENDİRME

Bölgesel bir yağ yakma yöntemi olan hypoxi, basınç terapisi yöntemi ile kan dolaşımını hızlandırır. Basınç terapisini egzersiz ile birleştirir, böylece daha az zamanda, daha az efor harcayarak hedeflenen problemli bölgelerde yağ yakımını sağlar. Hypoxi, vücudu şekillendiren son derece sağlıklı ve etkin bir incelme metodudur.

Vakum ve basınç terapisine sahip dünyadaki tek sistem olan patentli HYPOXI’ de yer alan cihazlardan; Trainer L250, yatarak konforlu bir şekilde özellikle bacaklar, basen ve kalça bölgesindeki yağların parçalanmasını destekler. Vacunaut; özel kıyafeti yardımıyla, karın ve bel bölgesinde birikmiş yağları eritmeye yardımcı olur.

Dermology; basınc ve vakum ile pürüzsüz, sıkı, düzgün ve selülitsiz bir cilt yaratmayı destekler. Cilt elastikiyet kazanır, metabolizma ve kan dolaşımı hızlanır.

FİT BİR VÜCUT – PEKİ NASIL?

r1 Hypoxi Zayıflama - incelme Kadınların %80’i, özellikle üst baldır ve basenlerdeki inatçı yağ birikimlerinden şikayetçidir. Buna karşı verilen savaş çoğunlukla başarısız olur, çünkü yaradılış özelliklerine bağlı olarak oluşan bu yağın, açlık kürleri veya yoğun spor yaparak eritilmesi mümkün değildir.

YAĞ YAKMADA KAN DOLAŞIMININ ROLÜ

Kan vücudumuzdaki tek enerji taşıyıcı maddedir ve bu nedenle de yağ yakmada en önemli faktördür. Kan dolaşımının zayıflığı yağ yakmayı engeller.

Hypoxi terapisi, yağ yakmada problemli bölgelere yönelerek yağların istenen bölgelerde yakılmasını sağlıyor. Hypoxi metodu, kan dolaşımını istenen bölgelerde aktifleştirerek, yağ yakıcı kardio çalışması ile birleştiriyor.

Böylece vücut ihtiyacı olan enerjiyi problemli bölgelerden harcıyor ve inatçı yağlar istenilen bölgelerden atılıyor. Hypoxi terapisi sayesinde artık hiçbir kadın bacaklarda ve basende yerleşmiş inatçı yağlarla birlikte yaşamak zorunda kalmayacak.

VAKUM İLE VÜCUT ŞEKİLLENDİRME

Yenilikçi Hypoxi terapisinin temeli basene kadar ulaşan düşük basınç bölümü ile buna entegre edilmiş bisiklet ergonometresidir. Düşük basınç kanı problem bölgelerin yağ dokusu içine çeker. Kan orada, yağ asitleri ile zenginleştirilir.

Bilgisayar kumandalı basınç değişikliği ile yağ asitlerinin kaslara taşınmasını hızlandırır ve yağ orada yakılır.


KONFORLU ZAYIFLAMA

Trainer L 250 cihazı, en rahat ortamda, yatar durumda çalışma imkanı sunar. Bu şekilde, yapılan çalışma vücut ağırlığına bağlı kalmadan gerçekleşir. Egzersiz sırasında hedefli düşük basınç, problemli bölgelerdeki yağ dokusunda kan dolaşımını hızlandırır ve aktifleştirilmiş yağ yakımını sağlar.

VACUNAUT ile bel çevreniz tam formda

Problemi hepimiz biliyoruz:Karın ve kalçalara yağ minderleri bir defa yerleştiler mi, burada inatla kalmaya devam ederler.Bilimsel çalışmalar bu pratik deneyimi doğruluyor.Diyet ile kombine edilmiş devamlı egzersiz çalışmaları da olsa probli bölgelerle yeterli etkinlikte mücadele etmek hiç de kolay değil!Yağın öncelikle azaltıldığı bölgeler maalesef en yoğun yağ birikiminin olduğu yerler değil, en kolay ve en çabuk kullanılabildiği kısımlardır.

VACUNAUT ile hedefli yağ yakama

Vacunaut , Hypoxi tarafından geliştirilen bir vakum egzersiz kıyafetidir.122 basınç bölümü bulunan ağ , karın ve kalçalardaki problemli bölgelerin üzerine sarılır.


  • Aşamada kan ,düşük basınç ile karın ve kalça bölgesindeki alt deri yağ dokusu içinde emilir ve nazik bir uygulama sonucu aktif duruma geçen yağ asitlerini alır.
  • Aşamada yağ asitleri ile zenginleştirilmiş kan,yüksek basınç ile yağ dokusundan kan damarlarına doğru gönderir.Yağ asitleri ile birlikte diğer zararlı ve toksik maddeler de dokulardan arılır.Yağ asitlerinin kan damarları üzerinden kaslara taşınması ancak yüksek basınç aşaması ile mümkün olur ve orada geri dönüşü olmayacak şekilde yakılır
Hypoxi Vacunaut , fizyoterapi alanında yüzyıllar öncesine ait eski bir sistemin karın,göbek ve kalçalar gibi problemli bölgelere yönelik olarak teknik açıdan daha da geliştirilmiş bir varyasyonudur. Vacunaut terapisi yağ yakmayı %80 oranında karın, göbek ve kalça bölümünde gerçekleştirir.Bir kaç uygulama sonrasında belirli bir çevre kaybına ulaşıldığını göreceksiniz.

Hypoxi Dermology ile sıkı bir cilt


  • Pürüzsüz, sıkı ve düzgün bir cilde sahip olmak birçok kadının rüyasıdır.
  • Hypoxi ile cilt elastikiyetinin kaybolmasına ve gevşek cilde SON…


Minimum çalışma

Hypoxi Dermology vücut hatlarını şekillendirirken aynı zamanda vücütta komple rahatlama sunan konforlu bir sistemdir. Hypoxi Dermology , ilgili her cilt bölgesinde elle yapılan bardak çekme masajına oranla 200 defa daha uzun süre etkili olur.

Böylece 20 dakikalık bir bakım süresi içinde en yüksek etki derecesine ulaşır.

Hypoxi Dermology’nin etki şekli: Yüksek basınçtan düşük basınca değişim cildi hareketlendirir ve dokuya oksijen ve besin maddesleri yüklü kanı pompalar.Cilt bu çalışma şekline , güçlenerek ve sıkılaşarak uyum sağlar.Toksik maddeler atılır.Cilt elastikiyet kazanır, metabolizma hızlarnır ve yağ dokusu aktivite kazanır.

1.Aşamada hafif bir yüksek basınç,önce vücut sıvısı ile birlikte hücre ve metabolizma artıklarını ciltten ve yağ dokusundan dışarı atar.
2.Aşamada düşük basınç,taze kanı,oksijeni ve besleyici maddeleri doku içine çeker.Bu işlem tüm terapi süresince tekrarlanır.
3 AYRI TERAPİYİ BİR ARADA SUNAN TRAİNER S 120’DEN DEVRİM YARATAN ETKİ


Egzersiz ve Terapi

Egzersiz, estetik veya tıbbi etkibeklentilerine bağlı olmaksızın her hypoxi terapisinin temelini oluşturur.

Düşük basınç – Vakum Terapisi Düşük basınç, kanı cilt ve yağ dokusundaki kan ve vücut sıvısı dışarıya itilir,vücut sıvılarının vücudun alt bölgesinden üst bölgesine taşınması hızlandırılır.Bu şekilde toplar damarlar ve lenf desteklenir,üzerlerindeki yük hafifletilir.

Yüksek basınç uygulaması özellikle bağ dokusu, lenf ve toplar damar zayıflığı olan kişiler için yaralıdır.

Yüksek basınç – Kompresyon terapisi Yüksek basınç ile citteki ve yağ dokusundaki kan ve vücut sıvısı dışarıya itilir,vücut sıvılarının vücudun alt bölgesinden üst bölgesine taşınması hızlandırılır.

Bu şekilde toplar damarlar ve lenf desteklenir, üzerlerindeki yük hafifletilir.Yüksek basınç uygulaması özellikle bağ dokusu ,lenf ve toplar zayıflığı olan kişiler için yararlıdır.

Tranier S 120 dinamik vakum terapisi yanında, yüksek basınç kompresyon terapisi fonksiyonuna da sahip olan dünya çapınada ilk cihazdır.Bu şekilde vücudunuzun, özellikle toplar damar sisteminizin ne kadar sürede aktif yağı atabileceğini düşünmeyecek, buna bağımlı olmayacaksınız.Bu görevi sizin yerinize etkisini aralıklarla gösteren dinamik yüksek basınç üstlenecek.

Hedefli şekilde yağ yakmak mı istiyorsunuz, toplar damarlarınızın zayıflığına karşı lenf damarlarınız için kalıcı destek mi arıyorsunuz,hiç fark etmez.Yoğun spor çalışmaları ile aşırı şekilde yorulmuş olsanız da S 120 cihazının yüksek basınç fonksiyonu,lenf drenaj ve su jimlastiği gibi çalışarak aşırı zorlanmış kas yapınızı asitlerden ve metabolizma artıklarından temizler.