• 0212 283 79 02 - 03
  • info@ametist.com.tr
Hypoxi Nedir


3 AYRI TERAPİYİ BİR ARADA SUNAN TRAİNER S 120’DEN DEVRİM YARATAN ETKİ

Hypoxi Trainer S 120


Egzersiz, estetik veya tıbbi etkibeklentilerine bağlı olmaksızın her hypoxi terapisinin temelini oluşturur.

Düşük basınç – Vakum Terapisi


Düşük basınç, kanı cilt ve yağ dokusundaki kan ve vücut sıvısı dışarıya itilir,vücut sıvılarının vücudun alt bölgesinden üst bölgesine taşınması hızlandırılır.Bu şekilde toplar damarlar ve lenf desteklenir,üzerlerindeki yük hafifletilir.Yüksek basınç uygulaması özellikle bağ dokusu, lenf ve toplar damar zayıflığı olan kişiler için yaralıdır.

Yüksek basınç – Kompresyon terapisi


Yüksek basınç ile citteki ve yağ dokusundaki kan ve vücut sıvısı dışarıya itilir,vücut sıvılarının vücudun alt bölgesinden üst bölgesine taşınması hızlandırılır.

Bu şekilde toplar damarlar ve lenf desteklenir, üzerlerindeki yük hafifletilir. Yüksek basınç uygulaması özellikle bağ dokusu ,lenf ve toplar zayıflığı olan kişiler için yararlıdır.

Tranier S 120 dinamik vakum terapisi yanında, yüksek basınç kompresyon terapisi fonksiyonuna da sahip olan dünya çapınada ilk cihazdır.

Bu şekilde vücudunuzun, özellikle toplar damar sisteminizin ne kadar sürede aktif yağı atabileceğini düşünmeyecek, buna bağımlı olmayacaksınız.

Bu görevi sizin yerinize etkisini aralıklarla gösteren dinamik yüksek basınç üstlenecek.

Hedefli şekilde yağ yakmak mı istiyorsunuz, toplar damarlarınızın zayıflığına karşı lenf damarlarınız için kalıcı destek mi arıyorsunuz,hiç fark etmez.Yoğun spor çalışmaları ile aşırı şekilde yorulmuş olsanız da S 120 cihazının yüksek basınç fonksiyonu,lenf drenaj ve su jimlastiği gibi çalışarak aşırı zorlanmış kas yapınızı asitlerden ve metabolizma artıklarından temizler.

Hypoxi Trainer S 120