• 0212 283 79 02 - 03
  • info@ametist.com.tr
Hypoxi Nedir

VACUNAUT

VACUNAUT ile bel çevreniz tam formda

Problemi hepimiz biliyoruz:Karın ve kalçalara yağ minderleri bir defa yerleştiler mi, burada inatla kalmaya devam ederler.Bilimsel çalışmalar bu pratik deneyimi doğruluyor. Diyet ile kombine edilmiş devamlı egzersiz çalışmaları da olsa probli bölgelerle yeterli etkinlikte mücadele etmek hiç de kolay değil! Yağın öncelikle azaltıldığı bölgeler maalesef en yoğun yağ birikiminin olduğu yerler değil, en kolay ve en çabuk kullanılabildiği kısımlardır.

VACUNAUT ile hedefli yağ yakama


Hypoxi Vacunaut Vacunaut , Hypoxi tarafından geliştirilen bir vakum egzersiz kıyafetidir. 122 basınç bölümü bulunan ağ , karın ve kalçalardaki problemli bölgelerin üzerine sarılır.

Sistemde;

1.aşamada kan ,düşük basınç ile karın ve kalça bölgesindeki alt deri yağ dokusu içinde emilir ve nazik bir uygulama sonucu aktif duruma geçen yağ asitlerini alır.

2.aşamada yağ asitleri ile zenginleştirilmiş kan,yüksek basınç ile yağ dokusundan kan damarlarına doğru gönderir.Yağ asitleri ile birlikte diğer zararlı ve toksik maddeler de dokulardan arılır.Yağ asitlerinin kan damarları üzerinden kaslara taşınması ancak yüksek basınç aşaması ile mümkün olur ve orada geri dönüşü olmayacak şekilde yakılır.

Hypoxi Vacunaut , fizyoterapi alanında yüzyıllar öncesine ait eski bir sistemin karın,göbek ve kalçalar gibi problemli bölgelere yönelik olarak teknik açıdan daha da geliştirilmiş bir varyasyonudur.

Vacunaut terapisi yağ yakmayı %80 oranında karın, göbek ve kalça bölümünde gerçekleştirir.Bir kaç uygulama sonrasında belirli bir çevre kaybına ulaşıldığını göreceksiniz.