• 0212 283 79 02 - 03
  • info@ametist.com.tr
Hypoxi Nedir


Hypox'i ile Bölgesel Zayıflama

VÜCUDUNU İSTEDİĞİ GİBİ YENİDEN TASARLAMAYI KİM İSTEMEZ, PEKİ BU KONUDA NE KADAR ETKİN SONUÇLAR YARATILABİLİR?


Çok az sayıda şanslı kişi, biraz sporsal etkinlik ve "normal" beslenme alışkanlıklarıyla güzel bir vücuda sahip olabilir. Peki problemli bölgelerden nasıl kurtuluruz? Bölgesel incelme günümüzde mümkün mü? Düzenli diyet ve bol sporla bunu gerçekleştirebilir miyiz?

Spor çoğunlukla yeterli değildir, çünkü problemli bölgeler,kişinin genetik yatkınlığı ile ilgilidir. Kadın veya erkek , insanların %80’i ,vücutlarının çeşitli bölgelerine inatla yerleşen yağlardan şikayetçidir. Ancak bununla mücadele çoğu zaman başarısız olur. Bu birikimler vücuttan devamlı diyet kürleri ve düzenli vücut egzersizleri ile atılamaz.

Problemli bölgelerin incelmesi için çıkış yolu yağların hedefli şekilde yakılmasıdır. Vücuttaki bütün enerji maddeleri - yağ da dahil – kan vasıtası ile taşınır. Vücut her zaman en çabuk kullanılabilecek yağı ilk önce kullanır ve bu da vücutta kan dolaşımının en iyi olduğu bölgelerde gerçekleşir.

Ancak problemli bölgelerimiz içerdiği yağ minderleri dolayısıyla maalesef iyi bir dolaşıma sahip değildir be bu nedenle de ne kadar spor yaparsak yapalım yağ dokusunu azaltmakla büyük güçlük çeker ve çoğunlukla başarısız olur. Bölgesel incelme metodu olarak tanımlayabileceğimiz HYPOXI, kan dolaşımının zayıf olduğu problemli bölgelerde dolaşımı arttırır.

Yapılan egzersiz ile enerji ihtiyacı artan çizgili kasların, bu enerjiyi dolaşımın desteklendiği problemli bölgelerdeki yağ asitlerinden almasını sağlar.
Hypoxi Zayıflama